Centrum medyczne – Warszawa

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Zapraszamy na BADANIE USG - w tym USG ginekologiczne, ciąży, piersi, brzucha, tarczycy, tkanek miękkich, oraz USG Doppler kończyn dolnych!

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte w każdy WTOREK od 8:00 do 10:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Śr, Cz, Pt | 10.00 - 20.00
Wt | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ

Kwas hialuronowy – charakterystyka i zastosowanie w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna wykorzystuje kwas hialuronowy w różnych zabiegach, służy on przede wszystkim jako wypełniacz. Za jego pomocą powiększa się różne części ciała. Umożliwia on modelowanie twarzy i to w sposób bezinwazyjny. Efekty pojawiają się praktycznie od razu, czyli po wykonaniu zabiegu. Substancja ta świetnie sprawdza się do niwelowania zmarszczek, powiększania i modelowania ust. Za jego pomocą możliwe staje się zredukowanie cieni pod oczami i doliny łez.

Co warto wiedzieć o kwasie hialuronowym?

Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w organizmie każdego człowieka, jego wysokie stężenie znajduje się przede wszystkim w skórze. Odpowiada za nawodnienie skóry i jej gładkość. Przeciwdziała urazom mechanicznym, ułatwia przyswajalność składników odżywczych. Kwas hialuronowy występuje nawet w naczyniach krwionośnych, mięśniach, sercu, błonie śluzowej jamy ustnej, oczach. Jako kosmetyk posiada właściwości nawilżające, nie wywołuje żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych. Jest to substancja całkowicie bezpieczna, biozgodna z tkankami. Przyspiesza procesy gojenia, zapobiega bliznowaceniu tkanek. Zmniejsza stany zapalne, jest w stanie zwiększyć swoją objętość nawet kilkasetkrotnie. Można liczyć na wygładzenie skóry, zredukowanie zmarszczek, wzmocnienie bariery ochronnej naskórka, poprawienie napięcia i sprężystości skóry. Kwas hialuronowy niweluje cienie pod oczami, poprawia kondycję skóry, dodaje jej blasku, koi podrażnienia, zabezpiecza przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Do czego służy kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy ma szerokie zastosowanie, wykorzystuje się go w medycynie estetycznej, kosmetologii, okulistyce, dermatologii, chirurgii, stomatologii, ginekologii i ortopedii. Jest on stosowany w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Dogłębnie nawilża skórę, wypełnia zmarszczki, odbudowuje objętość skóry. Służy do powiększania ust, piersi, pośladków. Za jego pomocą można modelować usta, brodę, owal twarzy. Używa się go podczas przeprowadzania niechirurgicznej korekty nosa, wzmacniania linii żuchwy u mężczyzn, uzupełniania ubytków, wspomagania leczenia blizn, odbudowy zmian pourazowych lub pooperacyjnych.

Medycyna estetyczna Wawer

Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej w centrum medycznym Lekarze z Radości. W naszej ofercie znajdują się m in. botoks, mezoterapia i zabiegi kwasem hialuronowym. Lista dostępnych zabiegów jest do sprawdzenia tutaj.

+48 508 904 736