Centrum medyczne – Warszawa

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Zapraszamy na BADANIE USG - w tym USG STAWÓW, narządu ruchu: nadgarstek | łokieć | bark | kolano | staw skokowy

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte w każdy WTOREK od 8:00 do 10:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Śr, Cz, Pt | 10.00 - 20.00
Wt | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ
Medycyna estetyczna Wawer | Konsultacje i zabiegi specjalistyczne
Umów się telefonicznie na wizytę – o szczegóły dopytaj w rejestracji

Medycyna estetyczna jest działem estetologii medycznej, czyli dziedziny zajmującej się badaniem, pielęgnowaniem, kreowaniem i przywracaniem atrakcyjności fizycznej człowieka. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, ponieważ z jej pomocą można pozbyć się rozmaitych defektów, poprawić wygląd i zwiększyć atrakcyjność.


Medycyna estetyczna Warszawa-Wawer

Medycyna estetyczna to świetna opcja dla osób, które chcą spowolnić procesy starzenia się i zachować młodzieńczy wygląd przez długi czas. Ten rodzaj zabiegów stanowi świetną alternatywę dla chirurgii plastycznej, gdyż można dokonać zmian w swoim wyglądzie w sposób mało inwazyjny, bez używania skalpela. Zabiegi medycyny estetycznej służą m. in. do usuwania cellulitu, rozstępów, blizn, pajączków, kurzych łapek, przebarwień skory, tkanki tłuszczowej, zmarszczek.

kwas hialuronowy

 

Medycyna estetyczna ma do dyspozycji rozmaite urządzenia emitujące fale radiowe i ultradźwięki, za pomocą których można szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie poprawić kondycję i wygląd skóry, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić owal twarzy, zniwelować zmarszczki, pozbyć się rozmaitych niedoskonałości skórnych. Bardzo popularna jest mezoterapia, która polega na wprowadzaniu w głąb skóry różnych substancji aktywnych, które działają odżywczo, regenerująco, nawilżająco i odmładzająco. Medycyna estetyczna oferuje również zabiegi laserowe, lipolizę iniekcyjną, endermologię, zabiegi z wykorzystaniem zimna lub ciepła, masaże mechaniczne, peelingi medyczne, wypełnianie zmarszczek i powiększanie wybranych części ciała.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w organizmie każdego człowieka, jego wysokie stężenie znajduje się przede wszystkim w skórze. Odpowiada za nawodnienie skóry i jej gładkość. Jest często stosowany w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Dogłębnie nawilża skórę, wypełnia zmarszczki, odbudowuje objętość skóry. Służy do powiększania ust, piersi, pośladków. Za jego pomocą można modelować usta, brodę, owal twarzy. Używa się go podczas przeprowadzania niechirurgicznej korekty nosa, wzmacniania linii żuchwy u mężczyzn, uzupełniania ubytków, wspomagania leczenia blizn, odbudowy zmian pourazowych lub pooperacyjnych.

Botox

Botox to inaczej jad kiełbasiany wstrzykiwany w skórę w celu eliminacji różnego rodzaju zmarszczek i nierówności powierzchni. Jest to zabieg upiększający mający na celu zredukować efekty upływającego czasu. Działanie jadu nie jest trwałe, dlatego też botoks należy regularnie powtarzać. Toksyna botulinowa, dzięki której można osiągnąć zadowalające efekty, utrzymuje się w ciele najczęściej od trzech do sześciu miesięcy. Warto jednak pamiętać, że osiągane efekty mogą się znacznie różnić i są uzależnione od działania kilku czynników, do których należą między innymi wiek pacjenta czy też prowadzony przez niego tryb życia.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w przypadkach zwiotczeń skóry. Stosowana jest m. in. do leczenia rozstępów i worków oraz cieni pod oczami. Zabieg jest również pomocny w przypadku nadmiernych problemów z wypadaniem oraz przebarwieniem włosów. Mezoterapia jest również pomocna w ochronie przed zmarszczkami. Efekty, jakie można uzyskać po zabiegu nie są wieczne, jednak przy zastosowaniu terapii igłowej, mogą się one utrzymywać przez dłuższy czas.

W centrum medycznym Lekarze z Radości cenimy sobie wysoki poziom świadczonych usług. Dbamy o komfort pacjentów i zapewniamy serdeczną atmosferę podczas wizyt. Zabiegi wykonuje dr Jakub Laskowski, laryngolog, specjalista medycyny estetycznej, uczestnik licznych kursów z zakresu medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza, fibryny, laseroterapii. Cenę zabiegów można sprawdzić w naszym cenniku. Umów się na wizytę z naszym specjalistą.

+48 508 904 736