Centrum medyczne – Warszawa

Są wolne terminy do ENDOKRYNOLOGA - Zadzwoń!

Punkt Pobrań: otwarte co ŚRODĘ od 8:00 do 10:30 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Napisz do nas
rejestracja@lekarzezradosci.pl
Zapraszamy w godzinach
Pn - Pt | 10.00 - 20.00

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

Teoretycznie w sprawach przychodni każdy wie jak działa. Jednak jeśli dojdziemy do szczegółów - niekoniecznie tak jest. Poniżej zamieszczamy listę najczęściej pojawiających się pytań oraz odpowiedzi na te pytania. Chcemy, aby była możliwie najbardziej wyczerpująca i liczymy w tej kwestii na Twoją pomoc.

Jeśli chcesz zarejestrować się do konkretnego specjalisty, najlepszą metodą będzie telefon do rejestracji w centrum medycznym Lekarze z Radości. Sprawdzimy pierwszy możliwy termin i zapiszemy Cię na wizytę

Obecnie nie mamy podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Każda z poradni prowadzi wizyty komercyjne zgodnie z aktualnym cennikiem. Płatności za wizytę można wykonać gotówką lub z użyciem karty płatniczej w rejestracji centrum medycznego.

Listę konkretnych schorzeń, którymi zajmują się nasi specjaliści znajdziesz na poszczególnych podstronach poradni.

Obecnie pracujemy nad rozpoczęciem współpracy z komercyjnymi ubezpieczycielami medycznymi jak również z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy wkrótce na tę podstronę w celu aktualizacji wiedzy na temat honorowanych ubezpieczeń.

A może masz własne pytanie?

Jeżeli nie widzisz powyżej pytania, na które nie znasz odpowiedzi. Nie krępuj się - zadaj je nam bezpośrednio wysyłając poniższy formularz. Wszystkie ważne pytania i odpowiedzi staramy się umieszczać na liście powyżej

+48 508 904 736