Centrum medyczne – Warszawa

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Są wolne terminy do ENDOKRYNOLOGA - Zadzwoń!

LOGOPEDA DZIECIĘCY - ZAPRASZAMY

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte co ŚRODĘ od 8:00 do 11:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Wt, Cz, Pt | 10.00 - 20.00
Śr | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ
Pracownia USG jest czynna w godzinach
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 20:00

Aparat USG to jedno z najważniejszych urządzeń, wykorzystywanych przez naszych lekarzy. Służy przede wszystkim do diagnozowania różnego rodzaju schorzeń i urazów. Nie bez znaczenia jest jego jakość i możliwości, które przydają się w codziennej pracy. Dzięki niemu, nasi lekarze różnych specjalności medycznych, a także radiolodzy, mają możliwość przeprowadzenia diagnostyki.

Alpinion E-CUBE 12

To Ultrasonograf klasy Premium, z rewolucyjną technologią GPU. Ogromna szybkość pracy, krystalicznie czysty obraz oraz bogaty pakiet funkcji, to jego główne atuty. Jako lekarze, chcemy zapewnić naszym pacjentom najlepszą pomoc, a ten sprzęt bardzo nam w tym pomaga.

W codziennej pracy lekarza, oznacza to szybkie i bardzo dokładne diagnozowanie. A jak każdy się domyśla, to właściwa diagnoza pozwala zastosować odpowiednie leczenie i przywrócić stan równowagi w organizmie pacjenta.

Alpinion E-CUBE 12

Co Alpinion E-CUBE 12 daje w praktyce naszym pacjentom?

Ten światowej klasy sprzęt, to nie tylko ułatwienie w pracy lekarzy i wsparcie w diagnozowaniu, ale też ogromne korzyści dla pacjentów, którzy z jego możliwości mogą korzystać.

Trudno w tym miejscu przedstawić ogrom funkcji, jakie daje Alpinion E-CUBE 12, ale warto przybliżyć chociaż te, które wyróżniają go spośród innych aparatów do USG.

Głowice

O jakości aparatu USG świadczą przede wszystkim głowice, które przykłada się bezpośrednio do ciała pacjenta.

W Alpinion E-CUBE 12 za uzyskanie obrazów w wysokiej rozdzielczości, które pomagają szybciej przeprowadzać badania i uzyskiwać dokładniejsze diagnozy, odpowiadają wysokowydajne przetworniki Crystal Signature ™ oraz PowerView ™.
Dzięki nim nie tylko nie trzeba tak długo czekać na badania, ale też jego wynik jest wystarczająco dokładny, by szybko zacząć leczenie farmakologiczne, czy też zabiegowe.

DPDI

Osoby z choroba serca i układu krążenia, z pewnością docenią Technologię Power Doppler, która pokazuje kierunki przepływu krwi z wyższą czułością, niż technologia Color Doppler. Pozwala to wykryć powolny, obwodowy przepływ krwi.

CUBE Strain

Gdyby to nie wystarczyło, z pomocą przychodzi nieinwazyjna metoda badania, która pomaga jeszcze obiektywniej ocenić funkcje mięśnia sercowego, śledzić plamki na obrazach serca 2D i digitalizować ruch każdego segmentu tego najważniejszego, ludzkiego organu.

Live HQ

Tej jakości doświadczą między innymi rodzice oczekujący narodzin dziecka. Realistyczny obraz, umożliwia im zobaczenie, jak się rozwija i jak wygląda, co jeszcze bardziej pogłębia więź między rodzicem a nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Lekarzowi natomiast ułatwiają zrozumienie anatomii płodu, co też prowadzi do szybszej i dokładniejszej diagnozy.

USG 4D

To nowość, skierowana szczególnie do rodziców czekających na narodziny dziecka, dla których uzyskany obraz jest bardziej zrozumiały. USG 4D umożliwia uzyskanie przekrojów anatomicznych, rozpoznanie wad wrodzonych u płodu i cech wskazujących między innymi na choroby genetyczne.

Zapisany w formacie DVD, obraz jeszcze nienarodzonego dziecka, jego twarzy, płci i zachowania, tak jak w filmie, to wyjątkowa, niedostępna do tej pory, unikalna pamiątka dla przyszłych rodziców.
Przyczynia się to do wytworzenia i umocnienia bardzo wczesnego związku emocjonalnego, między dzieckiem, a matką.

Diagnoza wad wrodzonych

Zastosowanie USG 4D pozwala wykryć i miarodajnie ocenić, nawet niewielkie wady wrodzone płodu. Należą do nich:

  • rozszczep wargi i podniebienia,
  • dodatkowe palce,
  • zniekształcenia dłoni i stóp,
  • rozszczepy kręgosłupa.

Okazuje się też niezastąpione w diagnozowaniu zespołu Downa.

+48 508 904 736