Centrum medyczne – Warszawa

DERMATOLOG dla dzieci i dorosłych - zapraszamy na konsultacje!

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Zapraszamy na BADANIE USG - w tym USG ginekologiczne, ciąży, piersi, brzucha, tarczycy, tkanek miękkich, oraz USG Doppler kończyn dolnych!

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte w każdy WTOREK od 8:00 do 10:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Śr, Cz, Pt | 08:30 - 20:00
Wt | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ
badanie USG Wawer | Pracownia USG jest czynna w godzinach
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 20:00

Aparat USG to jedno z najważniejszych urządzeń, wykorzystywanych przez naszych lekarzy. Służy przede wszystkim do diagnozowania różnego rodzaju schorzeń i urazów. Dlatego, nie bez znaczenia jest jego jakość i możliwości, które daje w codziennej pracy. Dzięki niemu, nasi lekarze różnych specjalności medycznych, a także radiolodzy, mają możliwość przeprowadzenia diagnostyki obrazowej.

Alpinion E-CUBE 12 - badanie USG Wawer

To ultrasonograf klasy Premium, z rewolucyjną technologią GPU.  Szybkość pracy, krystalicznie czysty obraz oraz szerokie spektrum funkcji, to jego główne atuty. Dzięki wykorzystaniu tego urządzenia w codziennej pracy, możemy szybko i z dużą precyzją diagnozować naszych Pacjentów. Co w konsekwencji pozwala nam na trafne decyzje w zakresie dalszej diagnostyki i leczenia.

Alpinion E-CUBE 12

Badanie USG Wawer - Co Alpinion E-CUBE 12 daje w praktyce naszym pacjentom?

Ten światowej klasy sprzęt, to nie tylko ułatwienie w pracy lekarzy i wsparcie w diagnozowaniu, ale też ogromne korzyści dla Pacjentów, którzy mogą korzystać z jego możliwości.

To, co wyróżnia Alpinion E-CUBE 12, jako sprzęt diagnostyczny na tle innych aparatów do badań USG to:

Głowice

Badanie USG WawerO jakości aparatu USG świadczą przede wszystkim głowice, które przykłada się bezpośrednio do ciała pacjenta.

W Alpinion E-CUBE 12 za uzyskanie obrazów w wysokiej rozdzielczości, odpowiadają wysokowydajne przetworniki Crystal Signature ™ oraz PowerView ™. Pomagają one szybciej przeprowadzać badania i uzyskiwać dokładniejsze diagnozy.
Dzięki nim nie tylko nie trzeba tak długo czekać na badania, ale też jego wynik jest wystarczająco dokładny. W ten sposób można szybko zacząć leczenie farmakologiczne, czy też zabiegowe.

DPDI

Osoby z chorobami serca i układu krążenia, z pewnością docenią Technologię Power Doppler, która pokazuje kierunki przepływu krwi z wyższą czułością, niż technologia Color Doppler. Pozwala to wykryć powolny, obwodowy przepływ krwi.

CUBE Strain

Nieinwazyjna metoda badania, która pomaga jeszcze dokładniej ocenić funkcje mięśnia sercowego. Śledzić plamki na obrazach serca 2D i digitalizować ruch każdego jego segmentu.

Live HQ

Ta funkcjonalność jest istotna zarówno dla diagnosty, jak i Pacjenta (np. rodzice oczekujący narodzin dziecka). Lekarzowi ułatwia zrozumienie anatomii płodu, co prowadzi do szybszej i dokładniejszej diagnozy. Pacjentowi natomiast pozwala zobaczyć realistyczny obraz.

Badanie USG 4D

To nowość, skierowana szczególnie do rodziców czekających na narodziny dziecka, dla których uzyskany obraz jest bardziej zrozumiały. Badanie USG 4D umożliwia uzyskanie przekrojów anatomicznych, rozpoznanie wad wrodzonych u płodu i cech wskazujących między innymi na choroby genetyczne.

Zapisany w formacie DVD, obraz jeszcze nienarodzonego dziecka, jego twarzy, płci i zachowania, tak jak w filmie, to wyjątkowa, niedostępna do tej pory, unikalna pamiątka dla przyszłych rodziców.
Przyczynia się to do wytworzenia i umocnienia bardzo wczesnego związku emocjonalnego, między dzieckiem, a matką.

Diagnoza wad wrodzonych - Badanie USG Wawer

Zastosowanie USG 4D pozwala wykryć i miarodajnie ocenić, nawet niewielkie wady wrodzone płodu. Należą do nich:

  • rozszczep wargi i podniebienia,
  • dodatkowe palce,
  • zniekształcenia dłoni i stóp,
  • rozszczepy kręgosłupa.

Okazuje się też niezastąpione w diagnozowaniu zespołu Downa.

Skontaktuj się z nami - umów się na badanie!

+48 508 904 736