Centrum medyczne – Warszawa

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Zapraszamy na BADANIE USG - w tym USG ginekologiczne, ciąży, piersi, brzucha, tarczycy, tkanek miękkich, oraz USG Doppler kończyn dolnych!

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte w każdy WTOREK od 8:00 do 10:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Śr, Cz, Pt | 10.00 - 20.00
Wt | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ

Poznaj zepół Lekarzy z Radości

Naszym Pacjentom chcemy zawsze służyć odpowiednią poradą i pomocą medyczną. Wywiad lekarski obok badań jest najlepszą drogą do poprawnej diagnozy oraz ustalenia właściwej drogi leczenia. Jako Lekarze z Radości stawiamy na bezpośredni dobry kontakt podczas konsultacji. Pamiętaj, że jako nasz Pacjent masz prawo do kompletnej wiedzy na temat tego co Ci dolega oraz jaką metodę leczenia zalecamy. Zatem przyjdź, poznaj naszych lekarzy i pytaj śmiało.

Lekarze

Dr Ewa Konca

Dr Ewa Konca | Dermatolog i wenerolog
Doktor Ewa Konca ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, egzemy, trądziku, zmian skórnych w chorobach metabolicznych zarówno u dorosłych jak, dzieci i nieomowląt. Dr Ewa Konca bierze udział w licznych kursach z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dr Jacek Konca

Dr Jacek Konca | Otolaryngolog
Doktor Jacek Konca ukónczył studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista otorynolaryngolog, audiolog, specjalista foniatra. Jest konsultantem laryngologiem w Instytucie Kardiologii w Warszawie, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Sekcji Foniatrii i Audiologii Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Twarzy i Szyi. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Prowadzi leczenie zarówno dorosłych jak i dzieci. Ceniony przez pacjentów za wysokie kompetencje.

Jacek Konca – ZnanyLekarz.pl

Dr Stefan Gruszka

Dr n. med. Stefan Gruszka | Internista, Pulmonolog
Doktor Stefan Janusz  Gruszka uzyskał tytuł lekarza Po ukończeniu  Wojskowej  Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadził wieloletnią praktykę lekarską, zaś w roku 2006 uzyskał stopień doktora nauk  medycznych, w  zakresie  medycyny -  chorób wewnętrznych - pulmonologii. Ponadto lekarz posiada  kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych. Dr Stefan Janusz  Gruszka przyjmuje w poradni chorób wewnętrznych i pracowni USG w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Stefan Janusz Gruszka – ZnanyLekarz.pl

Dr Maria Szypulska

Dr Maria Szypulska | Endokrynolog, Ginekolog - Położnik
Doktor   Maria  Szypulska   ukończyła  Akademię  Medyczną  w  Krakowie.  Jest  specjalistką  w  zakresie  endokrynologii  i  ginekologii  i  położnictwa.  Menopauza, choroby  tarczycy, przysadki, nadnerczy, niepłodność, choroby  sutka, zaburzenia  miesiączkowe, WPN, PCO, ginekologia dziecięca, to  choroby,  którymi  między innymi zajmuje  się  dr  Maria  Szypulska. To lekarz o wieloletnim stażu. Pracowała w: Klinice  Endokrynologii AM, była kierownikiem Poradni  Endokrynologiczno  - Ginekologicznej w  Szpitalu Bródnowskim. Ponadto dr Szypulska pełniła rolę kierownika Poradni Ginekologii Dziecięcej i Gnekologii Wieku  Rozwojowego C2D.

Maria Szypulska – ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Aleksandra Jakubaszek

Dr n. med. Aleksandra Jakubaszek | Okulista
Doktor nauk medycznych Aleksandra Jakubaszek po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie w roku 2004 specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu wzroku. W centrum jej zainteresowań zawodowych jest praca z dziećmi. Lekarka jest cenionym fachowcem w swojej dziedzinie za ogromne doświadczenie i serdeczne podejście do pacjenta. Na codzień pracuje w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie oraz w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Aleksandra Jakubaszek – ZnanyLekarz.pl

Dr Magdalena Ciołkowska

Dr Magdalena Ciołkowska | Lekarz chorób wewnętrznych, Diabetolog, Nefrolog (w trakcie specjalizacji)
Dr Magdalena Ciołkowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2003 roku. Od początku swojej kariery zawodowej doktor Ciołkowska stawia na poszerzanie swojej wiedzy podczas licznych kursów zawodowych i konferencji naukowych. Jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych (od 2012 roku), specjalistą w dziedzinie diabetologii (od 2018 roku, a także obecnie jest w trakcie specjalizacji z nefrologii. Na codzień pracuje w centrum medycznym Lekarze z Radości i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Dr Bartłomiej Kubacki

Dr Bartłomiej Kubacki | Psychiatra, Terapeuta
Doktor Bartłomiej Kubacki jest psychiatrą i terapeutą środowiskowym. Zajmuje się leczeniem osób dorosłych z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Pośród jego zainteresowań zawodowych można odnaleźć psychoterapię pozwalającą chorym na poprawne funkcjonowanie w życiu rodzinnym i zawodowym. Lekarz posiada uprawnienia do wystawiania opinii do pozwoleń na broń. Przez pacjentów jest ceniony za merytoryczną wiedzę oraz serdeczność podczas wizyt

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Dr Tomasz Demiańczuk | Psychiatra (w trakcie specjalizacji)

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz w trakcie specjalizacji z Psychiatrii, który na co dzień pracuje w Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach psychiatrycznych oraz staże w innych oddziałach psychiatrycznych.
Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Dr Paweł Stasik | Psychiatra (w trakcie specjalizacji)

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii, którą odbywa w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją główną działalność leczniczą prowadzi w Oddziale F6 Diagnostyczno–Terapeutycznym dla Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu oraz Diagnostyki Spektrum Autyzmu i Zaburzeń Neurorozwojowych. Podczas leczenia i diagnostyki oprócz przygotowania merytorycznego, dużą uwagę przykłada do zapewnienia Pacjentowi poczucia bezpieczeństwa, komfortu i zaangażowania w proces leczenia. Nieustannie poszerza swoje kompetencje w zakresie nowych technologii leczenia w psychiatrii, w tym psychofarmakologii i zabiegów rTMS.
Dr Robert Kulhawik

Dr n. med. Robert Kulhawik | Ginekolog, Seksuolog
Dr n. med. Robert Kulhawik ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W 2020 roku obronił doktorat, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Jest specjalistą w dziedzinie ginekologii i seksuologii. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Lek. med. Robert Cezary Kulhawik - Ginekolog. Certyfikat zaufania pacjentek 2016 Lek. med. Robert Cezary Kulhawik - Ginekolog. Certyfikat zaufania pacjentek 2014

Robert Kulhawik – ZnanyLekarz.pl

Dr Robert Kulhawik

Dr Halina Nazaruk | Ginekolog
Doktor Halina Nazaruk w ramach swojej praktyki lekarskiej jako ginekolog zajmuje się prowadzeniem ciąży, położnictwem, a także nowoczesną antykoncepcją. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Halina Nazaruk – ZnanyLekarz.pl

Dr Robert Kulhawik

Dr Katarzyna Bednarczyk-Piskadło | Ginekolog, Ultrasonografista
Specjalistka z dziedziny położnictwa, ginekologii oraz ultrasonografii. Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wielu ośrodkach medycznych, w szpitalach i przychodniach w Warszawie oraz Siedlcach.

Oprócz udzielania konsultacji ginekologicznych, badań USG ginekologicznych, USG ciąży, USG piersi w zakresie świadczonych usług wykonuję zabiegi takie jak: histeroskopia, HSG, zakładanie wewnątrzmacicznych wkładek antykoncepcyjnych, pobieranie wycinków, krioterapia i wiele innych.

Konsultuje pacjentki od 16 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia wizyta wymaga przybycia pacjenta z opiekunem prawnym).

Dr Robert Kulhawik

Dr Ryszard Kierasiński | Specjalista ortopeda traumatolog

Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu u dzieci od 4. roku życia i u dorosłych. Pośród głównych zainteresowań zawodowych doktora Kierasińskiego, można znaleźć schorzenia stawu biodrowego i stopy. Lekarz wykonuje korekcje ustawień stopy, iniekcje dostawowe oraz diagnozuje i leczy powikłania po złamaniach. Uczestniczy regularnie w specjalistycznych kursach zawodowych w Polsce i za granicą. Sam jest także wykładowcą kursów szkoleniowych i doskonalących dla innych ortopedów.

Ryszard Kierasiński – ZnanyLekarz.pl

Dr Jerzy Jędrzejak

Dr Adam Pawlik | Ortopeda
Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w Łodzi. Od początku kariery lekarskiej związany z Kliniką Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie w 2023 r ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Do jego głównych zainteresowań zawodowych należą leczenie złamań oraz ich powikłań. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych.

Dr Jerzy Jędrzejak

Dr Jerzy Jędrzejak | Chirurg ogólny
Doktor Jerzy Jędrzejak jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Pacjenci wysoko oceniają jego kompetencje i praktykę. Postrzegany jest jako jako skuteczny operator.

Dr Jana Molnár

Dr Piotr Michniewicz | Specjalista medycyny rodzinnej, lekarz medycyny sportowej, lekarz medycyny podróży

Lekarz rodzinny z powołania, absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który doświadczenie zawodowe zdobywał niosąc pomoc w wielu warszawskich szpitalach i przychodniach, w tym m . in.  Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, Warszawskim Szpitalu dla Dzieci, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym.

Aktualnie pracuje w przychodni i przyjmuje osoby w każdym wieku, od okresu noworodkowego, aż po wiek podeszły. 

Dr Magdalena Tarasińska  | Specjalista pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej.

Doktor Magdalena Tarasińska ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Na co dzień pracuje na stanowisku starszego asystenta Kliniki Onkologii Instytutu ,,Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz jest wykładowcą kursów szkoleniowych w zakresie nowotworów tarczycy u dzieci.

W centrum medycznym Lekarze z Radości udziela konsultacji w zakresie hematologii, onkologii dziecięcej oraz pozostałych chorób wieku dziecięcego.

Dr hab. n. med. Piotr Gutkowski | Pediatra.

Absolwent AM w Krakowie. Od lat pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, gdzie pomógł wielu małym pacjentom i ich rodzicom. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, European Respiratory Society.

Posługuje się językiem angielskim, francuskim, rosyjskim..

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz | Kardiolog, Specjalista chorób wewnętrznych.

Na co dzień pracuje w referencyjnym szpitalu klinicznym w Warszawie.

Do jej głównych zainteresowań zawodowych należą m. in. kardiologia nieinwazyjna z uwzględnieniem elektrokardiologii (EKG, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, testy wysiłkowe) oraz echokardiografia.

Mgr Agata Kuszewska-Furtak

mgr Agata Kuszewska-Furtak | Psycholog
Jest Magistrem Psychologii (specjalizacja rodzinna) ukończyła Uniwersytet Warszawski.

Specjalizuje się w pomocy osobom dorosłym doświadczającym trudnych sytuacji życiowych takich jak żałoba, rozstanie czy zaburzenia w komunikacji i w relacjach z najbliższym otoczeniem. Udziela pomocy w zakresie wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych (rozwód, zdrada, rozstanie),  psychoedukacji (przekazuje wiedzę z zakresu psychologii dot. metod usprawniania komunikacji w związku, akceptacji własnego ciała, samorozwoju, kontrolowania emocji, panowania nad lękiem) diagnostyki psychologicznej (wybrane, profesjonalne testy psychologiczne dotyczące diagnozy osobowości, zaburzeń depresyjnych, poczucia stresu, lęku, zdolności). Pracuje z osobami zmagającymi się ze stresem, zaburzeniami nastroju, motywacji i bezsennością. Jest certyfikowanym trenerem odporności psychicznej, pomaga wzmocnić i rozwijać ten obszar osobowości człowieka, który ma istotny wpływ na funkcjonowanie w stresujących warunkach. Zajmuje się także pomocą osobom doświadczającym zaburzeń psychosomatycznych.

Dr Małgorzata Woźnicka

Dr Rafał Dziurla  | Psychoterapeuta, Psycholog.

Dysponuje rozległą wiedzą i doświadczeniem w zakresie psychologii klinicznej, współczesnej psychoanalizy, psychologii rozwoju człowieka w cyklu życia, jak również psychologii rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami. Ukończył 4 letnią szkołę psychoanalizy - Perspektywa Freudowska oraz własną psychoanalizę. Pomaga w rozwiązywaniu kryzysów psychicznych osób dorosłych oraz młodzieży. Pracuje również z rodzinami.

Jego wieloletnie doświadczenie pomaga znaleźć rozwiązania problemów związanych ze stanami lękowymi, zachowaniami depresyjnymi, z problemami w funkcjonowaniu z innymi ludźmi w miejscu pracy oraz w rodzinie, jak też z problemami związanymi z poczuciem własnej tożsamości.

Uzyskał stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie psychologia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest również wykładowcą w Katedrze Psychologii Zdrowia i Rehabilitacji, Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ponadto jest również autorem szeregu publikacji naukowych z zakresu psychologii zdrowia, psychologii rehabilitacji, psychoanalizy.

Dr Małgorzata Woźnicka

Małgorzata Woźnicka  | Psychoterapeuta
Jest magistrem pedagogiki. Posiada też dodatkowe kwalifikacje z organizacji pomocy społecznej, z coachingu, integracji społecznej i programów psychokorekcyjnych.
Ukończyła 4-letnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych, młodzieży od 15 r.ż., par i rodzin. Pracuje z trudnymi emocjami, poczuciem pustki, bezradności, napięcia, osamotnienia, złości czy izolacji. Od 20 lat pracuje z rodzinami w różnych zakresach. To doświadczenie pracy z nimi, pozwala jej wierzyć w możliwości każdego człowieka, do zmiany swojego życia na lepsze.

Mgr Agata Kuszewska-Furtak

Beata Bereza | Psychoterapeutka

Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka rządu francuskiego w zakresie nauk społecznych na Université de Cergy-Pontoise w Paryżu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale F6 Diagnostyczno–Terapeutycznym dla Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu oraz Diagnostyki Spektrum Autyzmu i Zaburzeń Neurorozwojowych, w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” oraz w Telefonie Zaufania 116 111 dla dzieci i młodzieży w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Ma doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi oraz w kryzysie psychicznym. Ponadto interesuje się zagadnieniami z zakresu neuroróżnorodności. Pracuje pod stałą superwizją specjalistów posiadających certyfikaty superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Dr Bartłomiej Kubacki

Ewa Biernatowska | Dietetyk kliniczny i dziecięcy, psychodietetyk, diet coach, edukator żywieniowy

Pracuje z dorosłymi przy różnych schorzeniach, chorobach autoimmunologicznych i dietozależnych, nadwadze i otyłości. Pomaga dzieciom z alergiami, specyficzną wybiórczością pokarmową, problemami z jedzeniem oraz tak samo jak z dorosłymi przy nadwadze i otyłości. Przygotowuje i prowadzi warsztaty edukacyjne o tematyce żywieniowej, o właściwym odżywianiu, zaburzeniach itp. dedykowane dzieciom i dorosłym. Jest też certyfikowanym terapeutą karmienia.

Urszula Grzywacz - dietetyk

Urszula Grzywacz | Dietetyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie na Wydziale Nauki o Zdrowiu o specjalności Dietetyka. Od 2015r. jest certyfikowanym psychodietetykiem i dietetykiem sportowym. Zajmuje się poradnictwem żywieniowym, układaniem indywidualnych programów dietetycznych, edukacją prozdrowotną oraz dietoterapią. Wysoka skuteczność prowadzonej przez nią dietoterapii wynika z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i holistycznego spojrzenia na problem. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, zaufanie, którym jest obdarzana przez pacjentów dodatkowo wpływają na powodzenie terapii.

 

Fizjoterapeuci

Urszula Grzywacz - dietetyk

Agnieszka Brzozowska | Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii w trakcje 4 letnich podyplomowych studiów specjalizacyjnych. Ukończyła II Wydział Lekarski z Oddziałem Fizjoterapii oraz podyplomowe studia z pedagogiki oraz oligofrenopedagogiki. Od kilkunastu lat pracuje z pacjentem pediatrycznym. Pełni obecnie funkcje asystenta w Klinice Rehabilitacji – oddziale dziennym rehabilitacji neurologicznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach medycznych, a także wykładowcą akademickim. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, zdobywa nowe umiejętności i wiedzę, żeby jak najlepiej służyć moim małym pacjentom. Ukończyła szereg kursów m.in. NDT-Bobath, NDT-Bobath-Baby, Metodę diagnozowania niemowląt wg Prechtl’a, PNF-Basic, PNF w pediatrii, Kurs integracji sensorycznej I i II stopnia, Kinesjology taping,  Mobilizacja tkanek miękkich i plastrowanie dynamiczne  w pediatrii, Osteopatię w pediatrii i neonatologii.

Od początku  kariery zawodowej pracuje z małymi pacjentami od ich pierwszych dni życia. Doświadczenie zdobywała w różnych ośrodkach specjalizujących się w leczeniu MPDz, wad postawy, zaburzeń wieku rozwojowego, a także oddziale intensywnej terapii i patologii noworodka. Zajmuje się terapią dzieci z zaburzeniami neurologicznymi (zaburzenia napięcia mięśniowego, MPDz, asymetrię ułożeniowe), chorobami genetycznymi, ortopedycznymi (kręcz szyi, klatka lejkowata, dysfunkcje stopy). Specjalizuje się w pracy z niemowlętami do roku. Osteopatią pomaga pacjentom z zaburzeniami takimi jak reflux, kolka niemowlęca, ulewania.

 

+48 508 904 736