Centrum medyczne – Warszawa

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Zapraszamy na BADANIE USG - w tym USG STAWÓW, narządu ruchu: nadgarstek | łokieć | bark | kolano | staw skokowy

LOGOPEDA DZIECIĘCY - ZAPRASZAMY

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte w każdy WTOREK i ŚRODĘ od 8:00 do 11:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Cz, Pt | 10.00 - 20.00
Wt, Śr | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ

Poznaj zepół Lekarzy z Radości

Naszym Pacjentom chcemy zawsze służyć odpowiednią poradą i pomocą medyczną. Wywiad lekarski obok badań jest najlepszą drogą do poprawnej diagnozy oraz ustalenia właściwej drogi leczenia. Jako Lekarze z Radości stawiamy na bezpośredni dobry kontakt podczas konsultacji. Pamiętaj, że jako nasz Pacjent masz prawo do kompletnej wiedzy na temat tego co Ci dolega oraz jaką metodę leczenia zalecamy. Zatem przyjdź, poznaj naszych lekarzy i pytaj śmiało.

Lekarze

Dr Ewa Konca

Dr Ewa Konca | Dermatolog i wenerolog
Doktor Ewa Konca ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, egzemy, trądziku, zmian skórnych w chorobach metabolicznych zarówno u dorosłych jak, dzieci i nieomowląt. Dr Ewa Konca bierze udział w licznych kursach z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dr Jacek Konca

Dr Jacek Konca | Otolaryngolog
Doktor Jacek Konca ukónczył studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista otorynolaryngolog, audiolog, specjalista foniatra. Jest konsultantem laryngologiem w Instytucie Kardiologii w Warszawie, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Sekcji Foniatrii i Audiologii Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Twarzy i Szyi. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Prowadzi leczenie zarówno dorosłych jak i dzieci. Ceniony przez pacjentów za wysokie kompetencje.

Jacek Konca – ZnanyLekarz.pl

Dr Stefan Gruszka

Dr n. med. Stefan Gruszka | Internista, Pulmonolog
Doktor Stefan Janusz  Gruszka uzyskał tytuł lekarza Po ukończeniu  Wojskowej  Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadził wieloletnią praktykę lekarską, zaś w roku 2006 uzyskał stopień doktora nauk  medycznych, w  zakresie  medycyny -  chorób wewnętrznych - pulmonologii. Ponadto lekarz posiada  kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych. Dr Stefan Janusz  Gruszka przyjmuje w poradni chorób wewnętrznych i pracowni USG w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Stefan Janusz Gruszka – ZnanyLekarz.pl

Dr Maria Szypulska

Dr Maria Szypulska | Endokrynolog, Ginekolog - Położnik
Doktor   Maria  Szypulska   ukończyła  Akademię  Medyczną  w  Krakowie.  Jest  specjalistką  w  zakresie  endokrynologii  i  ginekologii  i  położnictwa.  Menopauza, choroby  tarczycy, przysadki, nadnerczy, niepłodność, choroby  sutka, zaburzenia  miesiączkowe, WPN, PCO, ginekologia dziecięca, to  choroby,  którymi  między innymi zajmuje  się  dr  Maria  Szypulska. To lekarz o wieloletnim stażu. Pracowała w: Klinice  Endokrynologii AM, była kierownikiem Poradni  Endokrynologiczno  - Ginekologicznej w  Szpitalu Bródnowskim. Ponadto dr Szypulska pełniła rolę kierownika Poradni Ginekologii Dziecięcej i Gnekologii Wieku  Rozwojowego C2D.

Maria Szypulska – ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Aleksandra Jakubaszek

Dr n. med. Aleksandra Jakubaszek | Okulista
Doktor nauk medycznych Aleksandra Jakubaszek po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie w roku 2004 specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu wzroku. W centrum jej zainteresowań zawodowych jest praca z dziećmi. Lekarka jest cenionym fachowcem w swojej dziedzinie za ogromne doświadczenie i serdeczne podejście do pacjenta. Na codzień pracuje w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie oraz w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Aleksandra Jakubaszek – ZnanyLekarz.pl

Dr Jadwiga Boksa-Starzyńska

Dr Jadwiga Boksa-Starzyńska | Okulista
Doktor Boksa-Starzyńska ukończyła Uniwersytet Humboldtów w Berlinie. Jest specjalistą w dziedzinie okulistyki. Zawodowo związana z placówkami obsługującymi w ramach Enelmed i PZU Zdrowie. Przyjmuje również w poradni okulistycznej w centrum medycznym Lekarze z Radości. Dr Jadwiga Boksa-Starzyńska przez pacjentów jest ceniona za wiedzę i empatię.

Jadwiga Boksa Starzyńska – ZnanyLekarz.pl

Dr Magdalena Ciołkowska

Dr Magdalena Ciołkowska | Lekarz chorób wewnętrznych, Diabetolog, Nefrolog (w trakcie specjalizacji)
Dr Magdalena Ciołkowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2003 roku. Od początku swojej kariery zawodowej doktor Ciołkowska stawia na poszerzanie swojej wiedzy podczas licznych kursów zawodowych i konferencji naukowych. Jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych (od 2012 roku), specjalistą w dziedzinie diabetologii (od 2018 roku, a także obecnie jest w trakcie specjalizacji z nefrologii. Na codzień pracuje w centrum medycznym Lekarze z Radości i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Dr Bartłomiej Kubacki

Dr Bartłomiej Kubacki | Psychiatra, Terapeuta
Doktor Bartłomiej Kubacki jest psychiatrą i terapeutą środowiskowym. Zajmuje się leczeniem osób dorosłych z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Pośród jego zainteresowań zawodowych można odnaleźć psychoterapię pozwalającą chorym na poprawne funkcjonowanie w życiu rodzinnym i zawodowym. Lekarz posiada uprawnienia do wystawiania opinii do pozwoleń na broń. Przez pacjentów jest ceniony za merytoryczną wiedzę oraz serdeczność podczas wizyt

Dr Bartłomiej Kubacki

Dr Zuzanna Kurowska | Psychiatra
Lekarka w trakcie specjalizacji psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Stale poszerza swoja wiedzę i kwalifikacje zawodowe poprzez specjalistyczne kursy, konferencje i staże. Pracuje w szpitalu i poradniach zdrowia psychicznego.

Dr Robert Kulhawik

Dr n. med. Robert Kulhawik | Ginekolog, Seksuolog
Dr n. med. Robert Kulhawik ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W 2020 roku obronił doktorat, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Jest specjalistą w dziedzinie ginekologii i seksuologii. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Lek. med. Robert Cezary Kulhawik - Ginekolog. Certyfikat zaufania pacjentek 2016 Lek. med. Robert Cezary Kulhawik - Ginekolog. Certyfikat zaufania pacjentek 2014

Robert Kulhawik – ZnanyLekarz.pl

Dr Robert Kulhawik

Dr Halina Nazaruk | Ginekolog
Doktor Halina Nazaruk w ramach swojej praktyki lekarskiej jako ginekolog zajmuje się prowadzeniem ciąży, położnictwem, a także nowoczesną antykoncepcją. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Halina Nazaruk – ZnanyLekarz.pl

Dr Robert Kulhawik

Dr Ryszard Kierasiński | Specjalista ortopeda traumatolog

Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu u dzieci od 4. roku życia i u dorosłych. Pośród głównych zainteresowań zawodowych doktora Kierasińskiego, można znaleźć schorzenia stawu biodrowego i stopy. Lekarz wykonuje korekcje ustawień stopy, iniekcje dostawowe oraz diagnozuje i leczy powikłania po złamaniach. Uczestniczy regularnie w specjalistycznych kursach zawodowych w Polsce i za granicą. Sam jest także wykładowcą kursów szkoleniowych i doskonalących dla innych ortopedów.

Ryszard Kierasiński – ZnanyLekarz.pl

Dr Jerzy Jędrzejak

Dr Jerzy Jędrzejak | Chirurg ogólny, Proktolog
Doktor Jerzy Jędrzejak jest chirurgiem i proktologiem z wieloletnim doświadczeniem. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Pacjenci wysoko oceniają jego kompetencje i praktykę. Postrzegany jest jako jako skuteczny operator.

Dr Jana Molnár

Dr Jana Molnár  | Lekarz medycyny rodzinnej. Internista.
Doktor Jana Molnár jest specjalistą medycyny rodzinnej od 2011 r. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w SPCSK przy ul. Banacha 1A w Warszawie. Jest członkiem OIL w Warszawie, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w publicznych i niepublicznych placówkach medycznych na terenie Warszawy i podwarszawskich miejscowościach. Regularnie uczestniczy w kursach doszkalających, konferencjach i sympozjach medycznych, systematycznie podnosząc i aktualizując poziom wiedzy i kwalifikacji zawodowych.
Leczy też małych pacjentów, od 4 roku życia.

Przyjmuje w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00

Jana Molnar – ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Dr Stanisław Mazur  | Chirurg ogólny, Proktolog, Chirurg naczyniowy.

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z Chirurgii Ogólnej  i Chirurgii Naczyniowej. Jest również proktologiem. Doswiadczenie zdobył pracując na Odziałach Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w latach1999-2013r. W latach 2013-2020 leczył pacjentów na Odziale Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej Centrum Kardiologii Józefów. Obecnie jest związany z Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Medicover Warszawa oraz centrum medycznym Lekarze z Radości.

Dr Mazur Specjalizuje się w leczeniu schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz otwartym i wewnątrznaczyniowym leczeniu miażdżycy tętnic, szczególnie w zaawansowanych postaciach niedokrwienia w cukrzycy, minimalnie inwazyjnym leczeniu tętniaków aorty i innych tętnic oraz w nowoczesnych sposobach leczenia chorób żył.

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Dr n. med. Paweł Olejnik  | Chirurg ogólny, Radiolog.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe w zakresie technik obrazowania zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej szpitala klinicznego WUM przy ul. Banacha, Instytucie Reumatologii przy ul. Spartańskiej, Instytucie Kardiologii w Aninie oraz Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego SPSK im. A. Grucy w Otwocku.
Dr Olejnik to specjalista chirurgii ogólnej i radiologii z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje badania USG: doppler tętnic kończyn, doppler żył kończyn, doppler tętnic szyjnych, kręgowych, podobojczykowych, narządu ruchu ( w tym USG dynamiczne), węzłów chłonnych obwodowych, jamy brzusznej, tarczycy, ślinianek, tkanki podskórnej, układu moczowego.

Dr Magdalena Tarasińska  | Specjalista pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej.

Doktor Magdalena Tarasińska ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Na co dzień pracuje na stanowisku starszego asystenta Kliniki Onkologii Instytutu ,,Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz jest wykładowcą kursów szkoleniowych w zakresie nowotworów tarczycy u dzieci.

W centrum medycznym Lekarze z Radości udziela konsultacji w zakresie hematologii, onkologii dziecięcej oraz pozostałych chorób wieku dziecięcego.

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz | Kardiolog, Specjalista chorób wewnętrznych.

Na co dzień pracuje w referencyjnym szpitalu klinicznym w Warszawie.

Do jej głównych zainteresowań zawodowych należą m. in. kardiologia nieinwazyjna z uwzględnieniem elektrokardiologii (EKG, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, testy wysiłkowe) oraz echokardiografia.

Mgr Agata Kuszewska-Furtak

mgr Agata Kuszewska-Furtak | Psycholog
Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja rodzinna).

Specjalizuje się w pomocy osobom dorosłym doświadczającym trudnych sytuacji życiowych takich jak żałoba, rozstanie czy zaburzenia w komunikacji i w relacjach z najbliższym otoczeniem. Udziela pomocy w zakresie wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych (rozwód, zdrada, rozstanie), terapii krótkoterminowej (indywidualnej i rodzinnej) w nurcie systemowym, psychoedukacji (przekazuje wiedzę z zakresu psychologii dot. metod usprawniania komunikacji w związku, akceptacji własnego ciała, samorozwoju, kontrolowania emocji, panowania nad lękiem) diagnostyki psychologicznej (wybrane, profesjonalne testy psychologiczne dotyczące diagnozy osobowości, zaburzeń depresyjnych, poczucia stresu, lęku, zdolności).

Dr Małgorzata Woźnicka

Małgorzata Woźnicka  | Psychoterapeuta
Jest magistrem pedagogiki. Posiada też dodatkowe kwalifikacje z organizacji pomocy społecznej, z coachingu, integracji społecznej i programów psychokorekcyjnych.
Ukończyła 4-letnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych, młodzieży od 15 r.ż., par i rodzin. Pracuje z trudnymi emocjami, poczuciem pustki, bezradności, napięcia, osamotnienia, złości czy izolacji. Od 20 lat pracuje z rodzinami w różnych zakresach. To doświadczenie pracy z nimi, pozwala jej wierzyć w możliwości każdego człowieka, do zmiany swojego życia na lepsze.

Dr Małgorzata Woźnicka

Urszula Boguszewska | Logopeda
W 2013 roku ukończyła z tytułem licencjata, Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Audiofonologia, a w 2016 roku tytuł magistra na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna II°. Studiowała też Lingwistykę Stosowaną i Pedagogikę przedszkolną oraz wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną.
Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi jako logopeda w Integracyjnym dwujęzycznym przedszkolu Montessori Mądre Główki w Warszawie oraz jako Audiofonolog w Centrach Medycznych Falck w Warszawie.

Urszula Grzywacz - dietetyk

Urszula Grzywacz | Dietetyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie na Wydziale Nauki o Zdrowiu o specjalności Dietetyka. Od 2015r. jest certyfikowanym psychodietetykiem i dietetykiem sportowym. Zajmuje się poradnictwem żywieniowym, układaniem indywidualnych programów dietetycznych, edukacją prozdrowotną oraz dietoterapią. Wysoka skuteczność prowadzonej przez nią dietoterapii wynika z indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i holistycznego spojrzenia na problem. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, zaufanie, którym jest obdarzana przez pacjentów dodatkowo wpływają na powodzenie terapii.

 

Fizjoterapeuci

Justyna Terebińska - Graff | Fizjoterapeuta dziecięcy

Fizjoterapeutka dziecięca z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w fizjoterapii niemowląt. Pracuje z dziećmi od 2009r. W 2011r. ukończyła stacjonarnie studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (absolwent II Wydziału Lekarskiego na kierunku Fizjoterapia). Doświadczenie zdobywała podczas odbywania licznych praktyk i staży w warszawskich szpitalach m.in. w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej (Dzienny Oddział Rehabilitacji Niemowląt), Instytucie Matki i Dziecka, Instytucie ,,Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza (ul. Niekłańska), Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (przy ul. Marszałkowskiej). W latach 2012-2020 zatrudniona była w Instytucie ,,Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, w którym to pracowała na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, Oddziale Rehabilitacji Pediatrycznej oraz Oddziale Dziennym Rehabilitacji Narządu Ruchu. Była także fizjoterapeutą w Centrum Medycznym Józefów (Ośrodek Dzienny Rehabilitacji Zaburzeń Wieku Rozwojowego) oraz w Klinice ,,Budzik”.

Dr Andrzej Stańko - Lekarze z Radości

Andrzej Stańko | Fizjoterapeuta
Magister fizjoterapii, absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji. Ukończył Collegium Studium Rehabilitacji, Psychologii i Polityki Społecznej w Warszawie dzięki czemu uzyskał tytuł technika masażysty. W 2018 r. ukończył trzy-modułowy kurs związany z fizjoterapią sportową, po której został Certyfikowanym Terapeutą Sportowym. Swoją wiedzę Andrzej Stańko zdobywał na wielu kursach i konferencjach związanych z rehabilitacją, m. in. Finezjotaping, taping sportowy, flossing, diagnostyka metodą 1080. Jego hobby to sport, dlatego specjalizuje się w rehabilitacji sportowej. W swojej codziennej pracy współpracuje ze sportowcami na różnym stopniu zaawansowania oraz osobami, które borykają się z różnego rodzaju urazami aparatu ruchu i kręgosłupa. Cały czas szkoli się,  aby poszerzać swoja wiedze i świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie.

+48 508 904 736