Centrum medyczne – Warszawa

Są wolne terminy do ENDOKRYNOLOGA - Zadzwoń!

Punkt Pobrań: otwarte co ŚRODĘ od 8:00 do 10:30 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Napisz do nas
rejestracja@lekarzezradosci.pl
Zapraszamy w godzinach
Pn - Pt | 10.00 - 20.00

Poznaj zepół Lekarzy z Radości

Naszym Pacjentom chcemy zawsze służyć odpowiednią poradą i pomocą medyczną. Wywiad lekarski obok badań jest najlepszą drogą do poprawnej diagnozy oraz ustalenia właściwej drogi leczenia. Jako Lekarze z Radości stawiamy na bezpośredni dobry kontakt podczas konsultacji. Pamiętaj, że jako nasz Pacjent masz prawo do kompletnej wiedzy na temat tego co Ci dolega oraz jaką metodę leczenia zalecamy. Zatem przyjdź, poznaj naszych lekarzy i pytaj śmiało.

Lekarze

Dr Ewa Konca

Dr Ewa Konca | Dermatolog i wenerolog
Doktor Ewa Konca ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, egzemy, trądziku, zmian skórnych w chorobach metabolicznych zarówno u dorosłych jak, dzieci i nieomowląt. Dr Ewa Konca bierze udział w licznych kursach z zakresu dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz alergologii, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dr Jacek Konca

Dr Jacek Konca | Otolaryngolog
Doktor Jacek Konca ukónczył studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista otorynolaryngolog, audiolog, specjalista foniatra. Jest konsultantem laryngologiem w Instytucie Kardiologii w Warszawie, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Sekcji Foniatrii i Audiologii Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Twarzy i Szyi. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Prowadzi leczenie zarówno dorosłych jak i dzieci. Ceniony przez pacjentów za wysokie kompetencje.

Dr Stefan Gruszka

Dr n. med. Stefan Gruszka | Internista
Doktor Stefan Janusz  Gruszka uzyskał tytuł lekarza Po ukończeniu  Wojskowej  Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadził wieloletnią praktykę lekarską, zaś w roku 2006 uzyskał stopień doktora nauk  medycznych, w  zakresie  medycyny -  chorób wewnętrznych - pulmonologii. Ponadto lekarz posiada  kwalifikacje do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych. Dr Stefan Janusz  Gruszka przyjmuje w poradni chorób wewnętrznych i pracowni USG w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Dr Maria Szypulska

Dr Maria Szypulska | Endokrynolog, Ginekolog - Położnik
Doktor   Maria  Szypulska   ukończyła  Akademię  Medyczną  w  Krakowie.  Jest  specjalistką  w  zakresie  endokrynologii  i  ginekologii  i  położnictwa.  Menopauza, choroby  tarczycy, przysadki, nadnerczy, niepłodność, choroby  sutka, zaburzenia  miesiączkowe, WPN, PCO, ginekologia dziecięca, to  choroby,  którymi  między innymi zajmuje  się  dr  Maria  Szypulska. To lekarz o wieloletnim stażu. Pracowała w: Klinice  Endokrynologii AM, była kierownikiem Poradni  Endokrynologiczno  - Ginekologicznej w  Szpitalu Bródnowskim. Ponadto dr Szypulska pełniła rolę kierownika Poradni Ginekologii Dziecięcej i Gnekologii Wieku  Rozwojowego C2D.

Dr n. med. Aleksandra Jakubaszek

Dr n. med. Aleksandra Jakubaszek | Okulista
Doktor nauk medycznych Aleksandra Jakubaszek po ukończeniu Akademii Medycznej w Warszawie w roku 2004 specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu wzroku. W centrum jej zainteresowań zawodowych jest praca z dziećmi. Lekarka jest cenionym fachowcem w swojej dziedzinie za ogromne doświadczenie i serdeczne podejście do pacjenta. Na codzień pracuje w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie oraz w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Dr Jadwiga Boksa-Starzyńska

Dr Jadwiga Boksa-Starzyńska | Okulista
Doktor Boksa-Starzyńska ukończyła Uniwersytet Humboldtów w Berlinie. Jest specjalistą w dziedzinie okulistyki. Zawodowo związana z placówkami obsługującymi w ramach Enelmed i PZU Zdrowie. Przyjmuje również w poradni okulistycznej w centrum medycznym Lekarze z Radości. Dr Jadwiga Boksa-Starzyńska przez pacjentów jest ceniona za wiedzę i empatię.

Dr Magdalena Ciołkowska

Dr Magdalena Ciołkowska | Lekarz chorób wewnętrznych, Diabetolog, Nefrolog (w trakcie specjalizacji)
Dr Magdalena Ciołkowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2003 roku. Od początku swojej kariery zawodowej doktor Ciołkowska stawia na poszerzanie swojej wiedzy podczas licznych kursów zawodowych i konferencji naukowych. Jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych (od 2012 roku), specjalistą w dziedzinie diabetologii (od 2018 roku, a także obecnie jest w trakcie specjalizacji z nefrologii. Na codzień pracuje w centrum medycznym Lekarze z Radości i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie

Dr Bartłomiej Kubacki

Dr Bartłomiej Kubacki | Psychiatra, Terapeuta
Doktor Bartłomiej Kubacki jest psychiatrą i terapeutą środowiskowym. Zajmuje się leczeniem osób dorosłych z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Pośród jego zainteresowań zawodowych można odnaleźć psychoterapię pozwalającą chorym na poprawne funkcjonowanie w życiu rodzinnym i zawodowym. Lekarz posiada uprawnienia do wystawiania opinii do pozwoleń na broń. Przez pacjentów jest ceniony za merytoryczną wiedzę oraz serdeczność podczas wizyt

Dr Robert Kulhawik

Dr Robert Kulhawik | Ginekolog, Seksuolog
Dr Robert Kulhawik ukończył Uniwersytst Medyczny w Łodzi. Jest specjalistą w dziedzinie ginekologii i seksuologii. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości.

Dr Robert Kulhawik

Dr Ryszard Kierasiński | Specjalista ortopeda traumatolog

Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu. Pośród głównych zainteresowań zawodowych doktora Karasińskiego można znaleźć schorzenia stawu biodrowego i stopy. Lekarz wykonuje korekcje ustawień stopy, diagnozuje i leczy powikłania po złamaniach. Uczestniczy regularnie w specjalistycznych kursach zawodowych w Polsce i za granicą. Sam jest takkże wykładowcą kursów szkoleniowych i doskonalących dla innych ortopedów.

Dr Jerzy Jędrzejak

Dr Jerzy Jędrzejak | Chirurg ogólny, Proktolog, Gastroenterolog
Doktor Jerzy Jędrzejak jest chirurgiem i proktologiem z wieloletnim doświadczeniem. Lekarz jest również specjalistą gastroenterologiem. Przyjmuje w centrum medycznym Lekarze z Radości. Pacjenci wysoko oceniają jego kompetencje i praktykę. Postrzegany jest jako jako skuteczny operator.

Fizjoterapeuci

Dr Maria Szypulska


Andrzej Stańko | Fizjoterapeuta
Magister fizjoterapii, absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji. Ukończył Collegium Studium Rehabilitacji, Psychologii i Polityki Społecznej w Warszawie dzięki czemu uzyskał tytuł technika masażysty. W 2018 r. ukończył trzy-modułowy kurs związany z fizjoterapią sportową, po której został Certyfikowanym Terapeutą Sportowym. Swoją wiedzę Andrzej Stańko zdobywał na wielu kursach i konferencjach związanych z rehabilitacją, m. in. Finezjotaping, taping sportowy, flossing, diagnostyka metodą 1080. Jego hobby to sport, dlatego specjalizuje się w rehabilitacji sportowej. W swojej codziennej pracy współpracuje ze sportowcami na różnym stopniu zaawansowania oraz osobami, które borykają się z różnego rodzaju urazami aparatu ruchu i kręgosłupa. Cały czas szkoli się,  aby poszerzać swoja wiedze i świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie.

+48 508 904 736