Centrum medyczne – Warszawa

DERMATOLOG dla dzieci i dorosłych - zapraszamy na konsultacje!

Tele-Porady + e-recepty + e-zwolnienia: Internista | Psychiatra | Seksuolog | Ginekolog | Laryngolog | Dermatolog | Endokrynolog | Diabetolog

Zapraszamy na BADANIE USG - w tym USG ginekologiczne, ciąży, piersi, brzucha, tarczycy, tkanek miękkich, oraz USG Doppler kończyn dolnych!

PSYCHOTERAPEUTA - Zapraszamy

Punkt Pobrań: otwarte w każdy WTOREK od 8:00 do 10:00 - Z A P R A S Z A M Y!

Nasz PSYCHIATRA: wysokie kompetencje i empatia względem Pacjenta. Zapytaj o wolny termin.

USG 3D/4D u GINEKOLOGA. Poznaj swoje Maleństwo zanim ono pozna Ciebie.

Odwiedź nas
ul. Patriotów 207 (1 piętro)
04-858 Warszawa
Umów się na wizytę
+48 508 904 736
+48 508 904 836
Zapraszamy w godzinach
Pn, Śr, Cz, Pt | 08:30 - 20:00
Wt | 08:00 - 20:00
Zanim przyjdziesz - ZADZWOŃ

Nasza Wizja

Wiemy, jak wysokie są obecnie wymagania stawiane w Polsce lekarzom różnych specjalizacji. Pragnąc im sprostać zapewniamy naszym Pacjentom wysoki standard diagnostyki i leczenia. Jednocześnie  starając się zachować możliwie najlepszy dla nich komfort podczas wizyt w naszym centrum medycznym.

Nasza filozofia

Podczas każdej terapii nie tylko czynniki medyczne mają znaczenie. W niektórych przypadkach bardzo istotne jest nastawienie samego pacjenta do leczenia. Dlatego, jako Lekarze z Radości dokładamy starań, by poza rzetelną pracą wysoko kwalifikowanej kadry medycznej dostarczać Pacjentom możliwie wysoką dawkę optymizmu, który również może pomóc.

Chcemy być miejscem, do którego przychodzicie po prawdziwe wsparcie w zmaganiach ze schorzeniami. Liczy się dla nas zbudowanie w Pacjencie przekonania, że pomoc jaką niesiemy, działa znacznie szerzej niż tylko w odniesieniu do fizycznych problemów z ciałem. Chcemy Was wspierać także naszą postawą i zarażać optymizmem.

Misja

Naszą misją jest niesienie pomocy medycznej w zakresie badań i terapii specjalistycznych. Jako wykwalifikowany zespół lekarski pragniemy mieć pozytywny wpływ zarówno na komfort, jak i na jakość życia naszych Pacjentów.

Wysokie standardy medyczne

Współpracujemy z lekarzami doświadczonymi i dbającymi o stały rozwój swoich umiejętności specjalistycznych, a także skupionych na dobrych praktykach w trakcie leczenia Pacjentów.

Troska o Pacjenta

To jedna z najważniejszych dla nas wartości, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby możliwie najlepiej zrozumieć Wasze potrzeby. Tylko tak, możemy świadczyć pomoc na najwyższym poziomie.

Profesjonalna obsługa

Poza Lekarzami z Radości, także pozostały personel medyczny i niemedyczny jest skoncentrowany na rzetelnej i możliwie najlepszej obsłudze Pacjentów. Chcemy, abyś przychodząc do nas czuł się komfortowo. Miał poczucie, że pomożemy Ci w każdej sprawie, którą będziemy w stanie obsłużyć.

Lekarze z Radości

 

 

+48 508 904 736